eXTReMe Tracker
SākumlapaLapas karte
SAŅEMT JAUNUMUS
UZ E-PASTU
vārds:
e-pasts:
 
SEKO MUMSBoulinga cenas

  Rezervācija T.  67804600;
23110033 mob.Gaidīsim Jūsu novēlējumus un ieteikumus!

SEKO LĪDZI BOWLERO SPECIĀLAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM ŠEIT!!!  
skatīt »»»

Jūs vēlaties labi pavadīt laiku ar draugiem un mīļotiem? Atslābināties un noņemt ikdienas stresu? Sporta un atpūtas centrs BOWLERO piedāvā šo iespēju!

Boulings - aizraujoša spēle katrai paaudzei!

Boulinga centrs BOWLERO – lieliska vieta,
kur Jūsu atpūta kļūs par jautru un neaizmirstamu piedzīvojumu!


Kopš 2002. gada rudens, esam vēruši durvis apmeklētājiem un priecājamies, ka labas un aktīvas atpūtas cienītāju kļūst arvien vairāk.

Bowlero centrs ir atpazīstams ne vien pēc tā daudzveidīgajām atpūtas iespējām, bet arī pēc arhitektūras stila.

Sporta un atpūtas centra Bowlero arhitektūras veidols (projekta autori - arhitektu birojs "Sīlis, Zābers un Kļava”) ir būtiski cēlis vides estētisko kvalitāti Rīgas pilsētbūvnieciski tik nozīmīgā vietā - ceļā no lidostas un Jūrmalas uz Rīgas centru. Māja pievelk kā noslēpumains magnēts !


Tā ir izteiksmīga, emocionāli iedarbīga arhitektūra, ietērpta modernos apdares materiālos, attiecīgi izgaismota ar skaidri nolasāmu - IZKLAIDEI, SPORTAM un ATPŪTAI piemērotu funkciju.

Arī ēkas interjers veidots ar lielu krāsu, gaismu un formu dažādību. Rezultātā
radīta atraktīva, pozitīvu emociju raisoša vide ar iespēju pavadīt atpūtai paredzēto laiku pēc noskaņas dažādās atmosfērās.

2003.gada laikā centru vidēji apmeklējuši ap 500 cilvēkiem dienā. Centrs piesaista arvien vairāk apmeklētāju, kuri, izvēloties brīvā laika pavadīšanas iespējas, dod priekšroku kvalitatīvai atpūtai mūsdienīgā vidē. To veicina arī izveidotās lojalitātes programmas, īpašie piedāvājumi katrai konkrētai mērķauditorijas grupai.

Gada laikā ir iegūtas vairākas pirmās godalgas dažādos konkursos Latvijā un aiz tās robežām (konkursā "Gaišākais nams”, "Gada labākā būve -2002”- nominācijā jaunbūves, ,"Latvijas labākais tirgotājs - 2002”, kā arī pēc Bowlers Journal International (Čikāga) vērtējuma – skaistākais jaunuzceltais centrs pasaulē - 2003.gadā u.c.)

 

AKCIJAS
Nezini kur nosvinēt bērnu ballīti?

BĒRNU BALLĪTES BOWLERO


LASĪT VĒL
www.clarus.lv